top facebook
Witamy na stronie

Jesteśmy szkołą nurkowania, która wprowadzi Cię w świat wspaniałej pasji i przygody w podwodnym świecie. Zawodowo zajmujemy się też pracą z nowofundlandami, psami szkolonymi do ratownictwa wodnego.

 

Stąd nasza nazwa czyli niuf-dive – NIUF to pieszczotliwe określenie psów tej rasy. Prowadzimy kursy nurkowe na poziomie podstawowym oraz zaawansowanym a także szkolenia specjalistyczne – listę znajdziecie w zakładce kursy. Dodatkowo prowadzimy także kursy pierwszej pomocy oraz naukę i doskonalenie pływania.

Zapraszamy wszystkich chętnych do rozpoczęcia przygody z nurkowaniem wraz z nami, a osoby już nurkujące do wspólnych wyjazdów nurkowych i rozszerzenia swoich umiejętności o kolejne. Prowadzimy doradztwo i sprzedaż sprzętu nurkowego a także jego serwis.

Na zakończenie zapraszamy wszystkich na organizowane przez nas wyjazdy, zarówno te nad najbliższe oczko wodne, jak i w odległe strony świata.

 

pozdrawiam

Łukasz Ogiński
instruktor Padi #267474

 


O nas

Prowadzimy szkolenia nurkowe podstawowe – dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z nurkowaniem jak i zaawansowane dla osób, które już połknęły „bakcyla” a także kursy specjalistyczne dla tych, którym mało wrażeń.

Jeśli chcesz zdobyć uprawnienia i przeżyć przygodę albo jeszcze nie wiesz czy chcesz – zadzwoń lub napisz maila (kontakt).

Chętnie odpowiemy na twoje pytania nie męcząc Cię później wysyłaniem spamu. Jeśli nie chcesz pisać i dzwonić przejrzyj zakładkę FAQ gdzie zebraliśmy odpowiedzi na często przewijające się pytania.